GetsuFumaDen: Undying Moon’a son güncelleme

Güncellemeyle oyundaki çeşitli bug’ların düzeltildiği ve dengelemelerin yapıldığı belirtiliyor ve yeni karakter Getsu Renge, çok daha hızlı ve çevik savaş stiliyle göz dolduruyor

Üstün dövüş yetenekleri ve güzelliğiyle nam salmış Getsu Renge, Getsu klanının 21. Lideri olmasının yanı sıra klanın en iyi kadın Ninja savaşçısı olarak biliniyor. Getsu Renge’yi seçen oyuncular yeni oynanış stilleri geliştirebilecekler zira Getsu Renge, Getsu Fuma’ya kıyasla çok daha hızlı ve çevik saldırılara sahip ancak bu avantajının yanı sıra Getsu Fuma’ya kıyasla bir dezavantajı var; saldırı gücü ve defansı ona kıyasla daha düşük. Dolayısıyla oyuncuların bu doğrultuda yeni stratejiler geliştirmesi gerekiyor.

GetsuFumaDen: Undying Moon’in Erken Erişim süreci devam ederken KONAMI oyuncuların geri bildirimlerini Steam topluluğu, Twitter hesabı ve oyuna özel Discord sunucusu üzerinden toplamaya devam ediyor. Oyunculardan gelen yorumlar doğrultusunda oyuna son şeklinin verilmesine devam edileceği belirtilmekte.

Hibya Haber Ajansı

Okunma