BingX, UFC dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile iş ortaklığı yaptı

BingX, UFC dövüşçüleri Junyong Park ve Da Woon Jung ile iş ortaklığı yaptı

Vakıf Katılım

"Dünyanın önde gelen karma dövüş sanatları organizasyonlarından biri olan UFC, dünya çapında tanınmakta ve sporun zirvesi olarak kabul edilmektedir. Güney Koreli karma dövüş sanatçısı Junyong Park, tek bir dövüşte en fazla kafa vuruşu rekorunu kırdığı UFC Orta Sıklet bölümündeki tarihi performansıyla tanınıyor. Yine Güney Kore'den Da Woon Jung, eski HEAT Hafif Sıklet şampiyonudur. Her iki dövüşçü de Octagon'daki amansız kararlılıkları ve hünerleriyle takdir görmektedir.

"'Kendi Tarihini Yaz', her kripto yatırımcısının kendi finansal kaderinin mimarı olduğu BingX'in kullanıcı güçlendirme taahhüdüyle örtüşüyor. Bu ruh, UFC'de kendi yollarını çizen dövüşçüler Junyong Park ve Da Woon Jung'un yolculuklarında bir paralellik bulmaktadır. Bu iş ortaklığı sadece bir sponsorluktan çok daha fazlası; dayanıklılık, hırs ve büyüklük arayışının bir anlatısı. Hem BingX hem de bu iki UFC dövüşçüsü, kendi yollarını çizerek tarih yazma etiğini somutlaştırıyor.  Atılan her yumruk, yapılan her işlem, kişisel bir miras oluşturmaya ve kendi arenalarında tarih yazmaya yönelik bir adım haline geliyor."

BingX Genel Ürün Yöneticisi (CPO) Vivien Lin, "Hem kripto dünyasında hem de UFC'de başarılı olma strateji, esneklik ve kendi anlatınızı şekillendirme cesareti gerektirir. Junyong Park ve Da Woon Jung'un Octagon'a çıkmaları yıllar aldı; bu onların son noktası değil, başka bir başlangıç. Her dövüş, öngörülemeyen kripto piyasasında kripto yatırımcılarının karşılaştığı zorlukların bir metaforu haline geliyor. Bu ortaklık marka temsilinden daha fazlasını ifade ediyor; paylaşılan değerlerin bir kutlaması ve herkesin kendi tarihini yazma gücüne sahip olduğu inancının bir kanıtı" değerlendirmesinde bulundu.

Junyong Park, UFC dövüşçüsünün disiplini ile kripto endüstrisinin yenilikçi doğası arasındaki bağlantıyı vurguladı. Markasını küresel çapta genişletmeyi hedefleyen Park, teknoloji, finans ve spor alanlarındaki hırslarının sinerjisini dile getirdi. Da Woon Jung ise BingX'in yenilikçi ve azimli ruhunun UFC Octagon'daki yaklaşımıyla uyumunu yansıtarak, ortaklığın markasını çeşitlendirmedeki ve daha geniş bir kitleyle bağlantı kurmadaki rolüne dikkat  çekti.

  Hibya Haber Ajansı